Meie teenused

Raamatupidaja on hea ja usaldusväärne partner Teie ettevõtte finantsjuhtimise jaoks. Lisaks sellele, et ta koostab ja edastab müügiarveid Teie klientidele ning sisestab ostuarveid, on ta ka kui sõber, kes annab endast parima, et Teie ettevõte saavutaks edu.

  • Kas mõni tehing võiks tähendada maksuriski?
  •  Millal ei tohi sisendkäibemaksu tagasi küsida? 
  • Kas kasulikum on soetada auto kasutus- või kapitalirenti kasutades? 
  • Kas ettevõtte finantsseis täidab omaniku ootused? 
  • Kas mõttes olev investeering oleks kasulik?

Need on vaid mõned küsimused, millele hea raamatupidaja oskab vastust leida. Ta oskab lugeda bilanssi ja kasumiaruannet, analüüsida neid ja anda nõu, mida peaks tegema. Maksukonsultant oskab juhtida tähelepanu keerulisematele maksudega seotud olukordadele. Tulemuseks on kindel seljatagune ettevõtte omanikule ja juhile. Vaadake ka meie blogipostitust 16 põhjust, milleks on vaja raamatupidajat.

Sinihobu Raamatupidamisbüroo pakub vastust kõigile neile küsimustele, sest meil on teadmised ja oskused raamatupidamises, maksunduses ja finantsanalüüsis. Pakume igapäevast raamatupidamisteenust, koostame ja esitame aruandeid ning nõustame Teid ka finantsjuhtimisalastes küsimustest.  Nõustame ka kulujuhtimisprobleemide korral ning aitame arvutada toote või teenuse omahinda.

Meie teadmised Teie ettevõtte edu heaks!