Meie teenused

Hea raamatupidaja on oluline ja usaldusväärne partner Teie ettevõtte jaoks. Raamatupidaja võib koostada müügiarveid, sisestada panka maksekorraldusi, täita statistikaameti küsimustikku, arvestada palka ja teha palju muud. Lisaks tavapärasele raamatupidamisele, saab abi ka siis, kui erinevate küsimuste korral. Näiteks küsitakse meie käest:

  • Kas mõni tehing võiks tähendada maksuriski?
  • Millal ei tohi sisendkäibemaksu tagasi küsida? 
  • Kas kasulikum on soetada auto kasutus- või kapitalirenti kasutades? 

Need on vaid mõned küsimused, millele hea raamatupidaja oskab vastust leida. Ta oskab lugeda bilanssi ja kasumiaruannet, analüüsida neid ja anda nõu, mida võiks teha. Oskame nõu anda igapäevastes maksustamisega seotud küsimustes ja teame, kust leida infot keerulisematel juhtudel. Tulemuseks on kindel seljatagune ettevõtte omanikule ja juhile. Vaadake ka meie blogipostitust 16 põhjust, milleks on vaja raamatupidajat.

Sinihobu Raamatupidamisbüroo pakub vastust kõigile neile küsimustele, sest meil on teadmisi ja kogemusi raamatupidamises, finantsanalüüsis ja maksunduses. Pakume igapäevast raamatupidamisteenust, konsultatsioone ja koostame majandusaasta aruandeid.

Meie teadmised Teie ettevõtte edu heaks!